2018’e damga vuran en güzel perdeler

Yaşam alanlarımızın olmazý olan perdelerin modellerine baktığımızda birçok çeşit karşımıza çıkıyor. Yaşam alanlarımızın görünümünü değiştiren ve farklı ambiyans sunan perde modelleri oldukça fazladır. Sizce en iyi perde modeli hangisi ve evinizde hangi modelleri tercih ediyorsunuz? Spor ve modern görünüm sevenler için zebra ve stor perde modelleri tercih edilirken, klasik tasarımları sevenler için tül perde modelleri büyük ilgi görmektedir. Bu modeller arasından sizde seçim yaparak yaþam alanlarýnýza farklı bir hava katabilirsiniz.

Perde Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer yaþam alanlarınızda değişimi hissetmek istiyorsanız, değişime perdelerden başlamak en doğrusu olacaktır. Perdeler evlerin ve yaşam alanlarının incisi gibidir. Bu nedenle perde seçiminde dikkatli olmakta yarar vardır. Günümüzde perde modellerini seçmek isteyenler için sayısız seçenek vardır. Bu nedenle de seçimi tarzınıza uygun ve yaşam alanlarında ki eşyalara uygun olarak seçmek gerekiyor. Burada belirttiğimiz hususlar dahilinden en kullanışlı perde hangisi diye sorarsanız, mekana en uygun ve gösterişli perdeler diyebiliriz.

Günümüzde en çok ilgi gören perde modelleri genellikle zebra ve stor perdeler olmaktadır. Modern ve şık bir görünüm için stor ve zebra perdeler benzersiz seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Kullanım ve görsel olarak da hanımların en iyi perde modelleri arasýnda bu modelleri göstermek mümkündür. Peki, en çok satan perdeler hangileridir ? Aslına bakarsanız genel bir araştırmalar buradaki sonucu gösteriyor. Marka bazında baktığımız zaman ilk sırada TAÇ ve Brillant marka perdeler alıyor. Kullanım açısından en çok salon ve mutfaklar için perde satın alınıyor.