2023 Zebrano Mobilya Fiyatları

2023 Zebrano mobilya fiyatları, evine salon, yatak odası, yemek odası takımı gibi mobilya almayı düşünenlerin oldukça merak ettiği bir konu. Özellikle de klasik tarzı seven ancak modern ve şık ayrıntılarla da onu yorumlamak isteyenlerin… Çünkü Zebrano mobilya, lüks tasarımları ile rakiplerinden ayrılıyor. Dolayısıyla lüks görünüm kalite ile birleşince Zebrano mobilya fiyatlarının piyasadaki diğer mobilya markalarından daha yüksek olduğu gözlemleniyor. Ancak markanın ücretsiz iç mimar desteği gibi hizmetleri de bulunuyor. Yani ödediğiniz bedele değen tasarımlar ve satış sonrası destek Zebrano’da sizi bekliyor.

2018 Zebrano Mobilya Fiyat Listesi

Şimdi sizler için önümüzdeki senenin öngörülen 2023 Zebrano mobilya fiyatlarını paylaşacağız.

Aksesuar grubunu ayrı tutarsak bu mobilya markasına ait herhangi bir takımın 7 ila 13bin TL arasındaki fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz. Üst limitler ise 30bin TL – 50bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor.

2023 Zebrano Salon Takımı Fiyat Listesi

Zebrano Koltuk Takımı Fiyatları 2018

Oldukça gösterişli salon takımları sunan Zebrano mobilyadan bir koltuk takımı almak için 10bin TL – 25bin TL arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fiyatlar salon takımına dahil olan parçalara ve tabii ki özel kumaş isteklerinize göre de değişiklik gösteriyor.

2023 Zebrano Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

Zebrano Yatak Odası Fiyatları 2018

Bir yatak odası takımı içerisinde gardırop, karyola, komodin, şifonyeri, ayna vs. gibi parçalar yer alıyor. 2023 Zebrano yatak odası fiyat listesinin tüm bu saydığımız parçaların dahil olduğu bir takım için 15bin TL – 30bin TL arasında değişeceği öngörülüyor.

Ancak seçtiğiniz model, malzeme, takımdan çıkardığınız ya da takıma eklediğiniz diğer ürünler bu fiyatı değiştirecektir.

2023 Zebrano Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

Zebrano Yemek Odası Fiyatları

2023 Zebrano mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Zebrano, yemek odası takımlarına sahip olmak için 10bin TL – 20bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Ancak sandalye sayısındaki değişiklik, vitrin, konsol gibi ürünleri takım dışında tutmanız bu ücretin farklılık göstermesine neden olacaktır.

Zebrano mobilya modellerinin gerçek piyasa fiyatlarını öğrenmek için mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giriş Yap

close