bahçe balkon fenerleri

Akşam bahçe ve balkon sefası yapmak için dekoratif fenerleri hem fonksiyonel hem de dekoratif açıdan tercih edebilirsiniz.

Ahşap, metal, cam fenerlerin yanı sıra ağaca ya da duvara asabileceğiniz plastik ve kağıt fenerler gibi pek çok farklı malzeme ile yapılan modeller bulunmaktadır.

Siz de dekorasyon stilinize uygun feneri seçerek dış mekanda istediğiniz ambiyansı kolayca oluşturabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ SATIN ALMAK İÇİN LİNKLERE TIKLAYIN

1- Ahşap Gemici Feneri / 26,67 / https://urun.n11.com/sebzelik/ahsap-gemici-feneri-mumluk-yakma-25x14x14cm-P299257520
2- Koçtaş Colours Solar Fiber Fener 14 cm / 89,99TL / https://www.koctas.com.tr/colours-solar-fiber-fener/p/2000029551
3- AliExpress Kağıt Bahçe Feneri / 35TL / https://tr.aliexpress.com/item/32820462784.html
4- Renkli Cam Fener Yeşil / 29,99TL / https://www.koctas.com.tr/renkli-cam-fener/p/2000032492
5- Beyaz Metal Mumluk / 24,99TL / https://www.koctas.com.tr/beyaz-metal-mumluk-dm0337-2/p/2000030728
6- Vintage 2’li Fener / 509TL / https://www.vivense.com/fener-2-li-set-t0218-modeli.html
7- Dış Mekan Ağaç Feneri Mor / 49TL / https://www.vivense.com/dis-mekan-agac-feneri-mor-modeli.html
8- Vitale Sahara Beyaz Kubik Dekoratif Fener / 379TL / https://www.vivense.com/vitale-sahara-beyaz-kubik-dekoratif-fener-modeli.html
9- Alice Telkari Fener / 254TL / https://www.vivense.com/alice-telkari-fener-modeli.html
10- Colours Pilli Metal Fener Altın / 129,99TL / https://www.koctas.com.tr/colours-pilli-metal-fener/p/2000032342