balkon sandalye modelleri ve fiyatları

Balkon bahçe sezonu açıldı! Eskiyen sandalyeleri yenisiyle değiştirmeyi düşünenler için farklı dekorasyon stillerine hitap eden modelleri bir araya getirdik.

Balkon ve bahçe mobilyalarınıza uyum sağlayacak sandalye modellerinden bakalım siz hangisini tercih edeceksiniz 🙂

ÜRÜNLERİ SATIN ALMAK İÇİN LİNKLERE TIKLAYIN

1- IKEA NILSOVE kolçaklı sandalye, rattan-beyaz / 749TL / https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/mutfaklar/sandalyeler-ve-tabureler/50434312/nilsove-kolcakli-sandalye.aspx
2- Siesta Allegra Sandalye – Siyah / 689,90TL / https://www.evidea.com/siesta-allegra-sandalye-siyah-s%C4%B1em111/p/97072
3- Sandalye Sepeti Acapulco Sandalye Mavi / 596,70TL / https://www.sandalyesepeti.com/urun/acabulco-sandalye-mavi
4- Blooma Toscana Metal İskeletli Kollu Sandalye / 269,90TL / https://www.koctas.com.tr/blooma-toscana-metal-iskeletli-kollu-sandalye/p/2000027519
5- Grande Home Istanbul Tel Saldalye / 249,90TL / https://www.trendyol.com/grande-home/istanbul-tel-mutfak-sandalyesi-p-34065796?boutiqueId=487592&merchantId=120852
6- Rejisör Sandalyesi / 299,99TL / https://urun.n11.com/bahce-takimi/rejisor-sandalyesi-bahce-sandalyesi-balkon-sandalyesi-P368472657
7- Kozza Home Kafesli Metal M7k Sandalye / 212,90TL / https://www.perabulvari.com/urun/kozza-home-kafesli-metal-m7k-sandalye-709440
8- Archi Ahşap Atölyesi Archi Ahşap, Linera Sarı Sandalye / 446,90TL / https://www.perabulvari.com/urun/archi-ahsap-atolyesi-archi-ahsap-linera-sari-sandalye-767767
9- Blooma Tisara Bahçe Sandalyesi Yeşil / 119,90TL / https://www.koctas.com.tr/blooma-tisara-bahce-sandalyesi-yesil/p/2000025966
10- Tubix Ahşap Katlanır Sandalye / 139TL / https://www.trendyol.com/tubix/ahsap-pembe-katlanir-sandalye-p-35643277