En Güvenilir ve En Uygun Fiyatlı Kombiyi Seçme Rehberi

Kombiler artık neredeyse her evin vazgeçilmez parçası oldu. Eğer doğalgazın henüz erişmediği bir yerleşim yerinde yaşamıyorsanız eminim sizin evinizde de bir kombi bulunuyordur. Eğer yeni bir kombi arıyorsanız ya da var olan eski kombinizi artık değiştirmek istiyorsanız sizin için en güvenilir ve en uygun fiyatlı kombiyi seçme rehberi oluşturduk. Kombi marka ve fiyatlarını araştırırken istanbulkombimarket sitesinden yardım aldık.

2018 Kombi Fiyatları

Öncelikle güncel kombi fiyatları 1.500 TL aralığından başlayarak 6.000 TL’ye kadar çıkıyor. Lüks tasarımlar, yoğuşmalı kombi olma gibi ek özellikler bu fiyatı yukarı çeken etmenlerden bir kaçı diyebiliriz.

Lüks Kombi Modelleri

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Gaz halindeki maddenin çevresine ısı vererek sıvı hale geçmesine yoğuşma adı veriliyor. Doğalgaz yanması neticesinde ortaya çıkan ve normal şartlarda bacadan dışarı atılan gazın su buharındaki enerjisini özel ısı eşanjörü ile geri kazanma ve böylelikle verimi arttırma işlemini yapan cihazlara yoğuşmalı kombi adı veriliyor. Dolayısıyla bu kombilerin kullanımı hem çevreyi hem de cebinizi koruyor diyebiliriz. Fiyatları yüksek olsa da uzun vadede daha tasarruflu çözüm haline gelebiliyor.

Arçelik, Ariston, Ferroli gibi tanındık tüm markalar artık yoğuşmalı kombiler üretiyor. İstanbul Kombi Market sitesinde yoğuşmalı kombi modellerini karşılaştırıp siz de evinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Beğendiğimiz bir kaç kombi modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Mutfağınızda ya da balkonunuzda genelde görüntüyü bozan öğe olarak gözükse de bu kombiler oldukça şık durabilir.

 

Daha fazla modeli incelemek isterseniz https://www.istanbulkombimarket.com/ sitesine uğrayabilirsiniz.

Giriş Yap

close