En Popüler Mutfak Dolabı Renk ve Stilleri

Mutfağın en önemli parçası olan mutfak dolaplarınız genel görünümü bozabilir veya bozabilir. Yeşil, turuncu ve kırmızı gibi cesur renkler var, ancak başka birçok seçenek de var. 

Çağdaş bir görünüm için gri veya kumu düşünün. Her ikisi de cesur olma potansiyeline sahiptir ancak odadaki daha açık tonları da dengeleyebilir. Ayrıca gri dolapların modası asla geçmeyecek. Soğuk veya sıcak alt tonlu birçok tonda mevcut olan gri, son derece uyarlanabilir ve çok yönlü çağdaş bir renk tonudur. Ancak, doğru rengi aldığınızdan emin olmak için boya örneklerini test ettiğinizden emin olun.

Mutfak Dolabı Mavi

Mavi mutfak dolabı klasik bir seçim olsa da genellikle soğuktur. Çok soğuk olmayacağından emin olmak için istediğiniz gölgede bir test cihazı deneyin. Daha soğuk bir mavi tonu en iyisidir, ancak daha sıcak bir ortamın peşindeyseniz daha derin bir maviyi tercih edebilirsiniz. Daha koyu bir mavi tonu da kiri kolayca göstermez. Bu trend ivme kazanacak, bu nedenle bir renk seçmeden önce dikkatlice düşünmek iyi bir fikirdir.

Yeni mutfak dolapları pazarındaysanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek bulabilirsiniz. Beyaz dolaplar, gelecek yıllarda klasik seçim olmaya devam edecek ve yeniden satış için en güvenli seçenek. 

Dolaplarınızın renk ve tasarımını seçerken komşularınızın mutfağınız hakkında ne düşüneceğini düşünmeyi ve ona göre karar vermeyi unutmayın. Mutfağınıza Vitamix blender, Meyve Sıkacağı, Mutfak Robotu ve hatta Keurig kahve makinesi gibi modern aletleri ekleyebilirsiniz.

Beyaz, mutfak dolapları için en yaygın renktir ve onunla yanlış gitmek zordur. Birçok mutfak stili için klasik seçimdir ve çoğu stille uyumludur. Mutfak dolapları için en çok yönlü renk beyazdır ve diğer renkler ve yüzeyler ile denemeler yapmanızı sağlar. En yaygın dört rengin yanı sıra, odanın farklı bölümleri için farklı dolap stilleri de kullanabilirsiniz. Örneğin, bazı insanlar üst sıra için gri ve alt sıra için beyazın açık bir tonunu kullanır.

Popüler Mutfak Dolabı Renkleri

İdeal Mutfak Dolabı Renk Seçenekleri

  • Mint Yeşili
  • Açık ve Deniz Grisi tonları
  • Okyanus Mavisi
  • Sepya Tonları
  • Kahverengi Tonlar

Beyaz uzun zamandır en popüler mutfak dolabı rengi iken, mint yeşili son zamanlarda birçok mutfak stili için popüler bir renk haline geldi. 

Mutfak Dolabı Yeşil

Yeşilin açık tonu canlandırıcıdır ve temiz yemeyi teşvik eder. En sıcak renk olmasa da yine de çekici bir seçim. İki rengin kombinasyonu, modern bir mutfak için mükemmel bir vurgu oluşturur. Aynı zamanda çok pratik. Mint yeşili kullanmanın en büyük avantajlarından biri modern bir ev için en trend mutfak dolabı rengi olmasıdır.

Giriş Yap

close