Erkek Çocuk Odası Perde Modelleri

Erkek çocuk odası perde modelleri seçerken odanın hangi tarz döşendiğine bakılmalıdır. Bebeklikten çocukluğa geçen erkek çocuklar için sadelikten ziyade hayal güçlerini arttıran perde seçimleri odaya yeni bir heyecan katacaktır. Erkek çocuklarının bu yaş döneminde, ilgiyle takip ettiği pek çok çizgi karakter kahramanı olacaktır. Perde seçimlerini bu karakterlerin işlendiği modellerden seçmek güzel bir fikir olabilir. Piyasada hazır olarak üretilip satışa sunulan bu karakterlere pek çok yerde rahatça ulaşabilirsiniz. 

Erkek Çocuk Odası Perde Modelleri

Erkek çocuk odası perde modelleri arasında nasıl bir yöntem seçeceğinize karar veremediyseniz birkaç pratik çözümle size fikir verelim. 

Tül perdeler de kalın kanat perdeler kadar renkli ve resimli olabilir. Renksiz tül perdeler yerine mavi tonların kullanıldığı düz ya da çizgili tüller seçebilirsiniz. Seçeceğiniz fon perde desenli veya kahramanlı ise fon perdenin içerisinde ki desen renklerinden birini tül perde de kullanabilirsiniz. Mesela örümcek adam konseptli bir fon perdeniz varsa örümcek adamın rengi olan kırmızı veya mavi renklerde tül perde seçebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tül perdede kullanacağınız rengin fon perdeden ton olarak çok ama çok daha açık tonda olması. Yine kahramanlı bir fon perde seçtiyseniz fon perde üzerindeki karakterin aynısının çok daha küçük fontlarını beyaz tül perde üzerine bastırabilirsiniz. 

Erkek Çocuk Odası Stor Perde Modelleri

Erkek Çocuk Odası Stor Perde Modelleri

Stor perdelerde çok sık kullanılan diğer erkek çocuk odası perde modelleri arasındandır. Hem güneşlik hem fon perde olarak kullanım kolaylığı sağlayan stor perdeleri çocuk odası için seçerken zebra modelleri tercih edebilirsiniz. Zebra modeller odaya her daim ışık girmesine olanak sağlayacağı için oda gece bile loş olacaktır. Zebra perdeler bu kullanım kolaylığı ile karanlıktan korkan çocuklar için pratik bir yöntem olarak ta kullanılabilir.  Zebra perdelere uygulanan lazer baskı ile iki katman arasında perde döndükçe yapboz şeklinde birleşen figürler yerleştirilebilir. Erkek çocuk odası için hem eğlenceli hem de farklı bir uygulama olacağına emin olabilirsiniz. 

Erkek Çocuk Odası Perde

Erkek çocuk odası perde modelleri arasında en çok tercih edilen temalardan biride denizci temalarıdır. Yine mavi renklerin hâkim olduğu fon kanatları ile beraber denizci aksesuarlarının bulunduğu desenlerde seçilebilir. Daha kreatif tema içerikleri içeren perde modelleri için özel üretim yapan firmalardan destek alabilirsiniz.

Tüm bunların yanında çocuğunuzun odası için önemli olan perde seçimini, oğlunuzla birlikte seçerek onun isteklerine göre belirleyebilirsiniz. 

Erkek Çocuk Odası Perde Dinozor
Erkek Çocuk Odası Perde Arabalar
Erkek Çocuk Odası Perdesi Modelleri
Erkek Çocuk Odası Perde Modelleri Aslan
Erkek Çocuk Odası Perde Batman
Erkek Çocuk Odası Perdesi Superman

Giriş Yap

close