karpuz desenli ürünler

Yazın kasıp kavuran sıcaklarına dolaptan yeni çıkmış sulu bir karpuz dilimiyle karşı koyduğumuz şu günlerde karşı konulmaz karpuz desenli tasarımları nerede kaça bulabileceğinizi sizler için araştırdık.

Siz bu sıcaklarda dışarıya çıkmayın diye karpuz desenli ürünlerin linklerini de aşağıya bıraktık 😉

Renkli ve neşeli karpuz desenli ürünler eşliğinde musmutlu bir yaz diliyoruz hepinize 🙂

KOLAJ #1

karpuz desenli ürünler

SHOP THE LOOK

  1. Euro Flora Işıklı Pilli Karpuz Dekor 26X23 Cm / 32,49TL / https://www.herdekora.com/urun/isikli-pilli-karpuz-dekor-26×23-cm
  2. Xhoie Ceramics – Karpuz El Yapımı Fincan / 60TL / https://miamano.com/products/xhoie-ceramics-karpuz-el-yapimi-fincan-xho-6799045
  3. Karpuz desenli yuvarlak halı / 60,99TL / https://www.enntrend.com/karpuz-djt-cap-100-cm
  4. Evmila Karpuz Kırlent Kılıfı / 15,29TL / https://www.hepsiburada.com/evmila-karpuz-kirlent-kilifi-719-p-HBV00000JRYGJ
  5. Ev & Ev Home Kolay Ütülenir Nevresim Takımı Tek Kişilik Karpuz A.Mavi / 68,90TL / https://www.trendyol.com/ev-ev-home/kolay-utulenir-nevresim-takimi-tek-kisilik-karpuz-a-mavi-p-32784977
  6. Karpuz Tasarımlı Kişiye Özel Sarı Defter / 39,45TL / https://www.ciceksepeti.com/karpuz-tasarimli-kisiye-ozel-sari-defter-kc6554446
  7. Ogobongo 10013 Karpuz Plaj Çantası / 49,99TL / https://www.ciceksepeti.com/ogobongo-10013-karpuz-plaj-cantasi-kc368356
  8. Oysho Karpuz desenli kısa kollu tişört / 99,95TL / https://www.oysho.com/tr/karpuz-desenli-k%C4%B1sa-kollu-ti%C5%9F%C3%B6rt-c0p102483125.html?colorId=959
  9. Oysho Karpuz desenli şort / 99,95TL / https://www.oysho.com/tr/pijama-ve-ev-giyimi/pijama/alt-giyim/karpuzlu-%C5%9Fort-c1010392553p102483143.html

NOT: Ürün fiyatları kolajın yapıldığı 09.07.2020 tarihine aittir.

KOLAJ #2

karpuz desenli banyo plaj ürünleri

SHOP THE LOOK

  1. Chilai Home Karpuz 60×100 cm Banyo Paspası / 79,90TL / https://www.tekzen.com.tr/chilai-home-karpuz-60×100-cm-banyo-paspasi-2749604
  2. El Yapımı Karpuz Desenli Beton Saksıda Sukulent / 59,90TL / https://www.ciceksepeti.com/el-yapimi-karpuz-desenli-beton-saksida-sukulent-kc589314
  3. Sulu Boya Palmiye Yapraklı Karpuz Dilim Duşperdesi / 99,90TL / https://urun.n11.com/dus-perdesi/sulu-boya-palmiye-yaprakli-karpuz-dilim-dusperdesi-P376244984
  4. Defacto Karpuz Baskılı Havlu / 39,90TL / https://www.defacto.com.tr/kiz-cocuk-karpuz-baskili-havlu-1444843
  5. Bambi Şeftali Siyah Karpuz Kadın Sandalet / 69,49TL / https://www.trendyol.com/bambi/seftali-siyah-karpuz-kadin-sandalet-l05009021-p-35885277
  6. Flormar LIP BALM / 24,99TL / https://www.flormar.com.tr/lip-balm-redesign-watermelon
  7. Palmolive Karpuz Duş Jeli 250 ml / 32,90TL / https://www.ciceksepeti.com/palmolive-karpuz-dus-jeli-250-ml-kc2360726
  8. Victoria’s Secret · Vücut Spreyi / 118,90TL / https://www.trendyol.com/victoria-s-secret/twist-of-watermelon-body-mist-250-ml-kadin-vucut-spreyi-667546380784-p-3872606
  9. Bebek Kız Karpuz Mayo / 43,14TL / https://globalcadde.com/products/pudcoco-yuruyor-bebek-bebek-kiz-karpuz-mayo-mayo-yuzme-bikini

NOT: Ürün fiyatları kolajın yapıldığı 09.07.2020 tarihine aittir.