kiraz desenli bebek ürünleri

Kız bebek ve çocuk ürünlerine ne de yakışır kiraz 🍒 Tiril tiril elbiseler, mayolar, babet ve terlikler, tokalar… Sadece kiraz desenli kız çocuk kıyafetleri değil, bebek odaları için de kullanabileceğiniz kirazlı pek çok farklı ürün var elbette. Yastık, tablo, oyun çantası, müslin örtüler, halılar, kilimler, perdeler…

Biz ilham vermek için birkaç farklı kirazlı bebek ürününden kolaj hazırladık. Özellikle kız çocuklarını yaza hazırlamak için kiraz desenli ürünleri derlemeye çalıştık. Bakalım anneler beğenecek mi? 🙂

SHOP THE LOOK

  1. Little Honey Bunnies Kiraz Desenli Elbise / 109,90TL / https://www.littlehoneybunnies.com/pembe-kiraz-desenli-elbise
  2. LCW Kiraz Desenli Mavi Bikini / 56,90TL / https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/kiz-bebek/Bikini/3766305/628851
  3. Şirin Şeyler Butiği Piti Kiraz Elbise / 128,80 / https://www.trendyol.com/sirin-seyler-butigi/piti-kiraz-elbise-p-41240920
  4. Astral Baby Kiraz Çekirdekli Yastık / 35TL / https://www.astralbaby.com.tr/products/ki%CC%87raz-ceki%CC%87rdekli%CC%87-yastik?variant=20771054846014
  5. Wonderful Life Bebek Mama – Termal Seyahat Çantası Kiraz Desenli / 36,90TL / https://www.hepsiburada.com/wonderful-life-bebek-mama-termal-seyahat-cantasi-kiraz-desenli-p-HBV00000PB6XN
  6. Boboli Yazlık Kız Çocuk Kiraz Desenli Çiçekli Fırfırlı Mayo / 279,99TL / https://www.bebekhouse.com/urun/boboli-yazlik-kiz-cocuk-kiraz-desenli-cicekli-firfirli-mayo-20ycrdbbl829201-011
  7. Karavan Kids Kiraz Yastık / 420TL / https://www.karavankids.com/kiraz-yastik-1464
  8. Delis Kids Kurdeleli Kiraz İkili Toka Seti / 19TL / https://www.deliskids.com/puantiye-kurdeleli-kiraz-ikili-toka-seti
  9. Play&Go Cherry Mini Oyun Matı / 149.99 TL / https://www.perabulvari.com/urun/playgo-cherry-mini-oyun-mati-791674
  10. Funny Baby Kirazlı Babet / 38,90TL / https://www.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/funny-baby-kirazli-babet_pdp_554323878

NOT: Ürün fiyatları kolajın yapıldığı 17.06.2020 tarihine aittir.