safa mobilya yatak odası fiyatları

2022 Safa Mobilya fiyatları, evine salon, yatak odası, yemek odası takımı gibi mobilya almayı düşünenlerin oldukça merak ettiği bir konu. Özellikle de klasik tarzı seven ancak modern ve şık ayrıntılarla da onu yorumlamak isteyenlerin… Çünkü Safa Mobilya, lüks ve moderni harmanlayan tasarımları ile rakiplerinden ayrılıyor.

Dolayısıyla kendine özgü tasarımlar ve kalite  birleşince Safa Mobilya fiyatlarının piyasadaki diğer mobilya markalarından biraz daha yüksek olduğu gözlemleniyor. Ancak ödediğiniz bedele değen tasarımlar ve satış sonrası destek Safa Mobilya’da sizi bekliyor olacak bunun da altını çizelim.

safa mobilya koltuk takimi fiyatlari

Şimdi sizler için öngörülen 2022 Safa Mobilya fiyatlarını paylaşacağız.

Aksesuar grubunu ayrı tutarsak bu mobilya markasına ait herhangi bir takımın 7 ila 13 bin TL arasındaki fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz. Üst limitler ise 30 bin TL – 50 bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor.

2022 Safa Mobilya Salon Takımı Fiyat Listesi

safa mobilya salon takımları fiyat listesi

Oldukça gösterişli salon takımları sunan Safa Mobilyadan bir koltuk takımı almak için 10 bin TL – 25 bin TL arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fiyatlar salon takımına dahil olan parçalara ve tabii ki özel kumaş isteklerinize göre de değişiklik gösteriyor.

2022 Safa Mobilya Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

safa mobilya yatak odası fiyatları

Bir yatak odası takımı içerisinde gardırop, karyola, komodin, şifonyer, ayna vs. gibi parçalar yer alıyor. 2022 Safa Mobilya yatak odası fiyat listesinin tüm bu saydığımız parçaların dahil olduğu bir takım için 15 bin TL – 30 bin TL arasında değişeceği öngörülüyor.

Ancak seçtiğiniz model, malzeme, takımdan çıkardığınız ya da takıma eklediğiniz diğer ürünler bu fiyatı değiştirecektir.

2022 Safa Mobilya Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

safa mobilya yemek odası takımları fiyat listesi

2022 Safa Mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Safa Mobilya yemek odası takımlarına sahip olmak için 10 bin TL – 20 bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Ancak sandalye sayısındaki değişiklik, vitrin, konsol gibi ürünleri takım dışında tutmanız bu ücretin farklılık göstermesine neden olacaktır.

Safa Mobilya modellerinin gerçek piyasa fiyatlarını öğrenmek için mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.