Saloni Mobilya Fiyatları: 2023 Akıllı Mobilya Tasarımlarını Keşfet

Özellikle renkli, genç ve dinamik tasarımları seven ve şık ayrıntılarla da onu yorumlamak isteyenler Google’da en çok  “2023 Saloni mobilya fiyatları”nı aratıyor.

Ancak internet sitesinde fiyat vermeyen markanın tasarımlarındaki lüks detaylar kalite ile birleşince Saloni mobilya fiyatlarının piyasadaki diğer mobilya markalarından daha yüksek olduğu gözlemleniyor.

saloni mobilya köşe takımları

Şimdi sizler için bu senenin yani 2023 Saloni mobilya fiyatlarını paylaşacağız.

Aksesuar grubunu ayrı tutarsak bu mobilya markasına ait herhangi bir takımın 8 ila 17 bin TL arasındaki fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz. Üst limitler ise 18 bin TL – 35 bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor.

2023 Saloni Salon Takımı Fiyat Listesi

saloni mobilya salon takımları fiyatları

Oldukça gösterişli ve bol renkli salon takımları sunan Saloni mobilyadan bir koltuk takımı almak için 10 bin TL – 25 bin TL arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fiyatlar salon takımına dahil olan parçalara ve tabii ki özel kumaş isteklerinize göre de değişiklik gösteriyor.

2023 Saloni Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

saloni mobilya yatak odası fiyatları

Bir yatak odası takımı içerisinde gardırop, karyola, komodin, şifonyeri, ayna vs. gibi parçalar yer alıyor. 2023 Saloni yatak odası fiyat listesinin tüm bu saydığımız parçaların dahil olduğu bir takım için 6 bin TL – 19 bin TL arasında değişeceği öngörülüyor.

Ancak seçtiğiniz model, malzeme, takımdan çıkardığınız ya da takıma eklediğiniz diğer ürünler bu fiyatı değiştirecektir.

2023 Saloni Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

saloni yemek odası takımı fiyatları

2023 Saloni mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Saloni, yemek odası takımlarına sahip olmak için 5 bin TL – 14 bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Ancak sandalye sayısındaki değişiklik, vitrin, konsol gibi ürünleri takım dışında tutmanız bu ücretin farklılık göstermesine neden olacaktır.

Saloni mobilya modellerinin gerçek piyasa fiyatlarını öğrenmek için mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giriş Yap

close