SHOP THE LOOK

Küçük bir salonu siyah köşe koltuk etrafında bohem tarzda kombinleyerek hem aydınlık hem de tarz göstermek mümkün.

Nasıl mı? Tabii ki doğru renk ve aksesuar seçimi yaparak.

Siyah köşe koltuğunu odağınıza aldığınızda salonda kasvetli bir hava yaratmamak adına beyaz  ve onun yanına seçeceğiniz başka bir rengi kullanabilirsiniz. Bu örnekte taba rengi tercih edilmiş. Ancak siz bohem tarzın vazgeçilmezleri arasında yer alan kiremit, yeşil, haki, hardal gibi renklerle de bu tarz bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz. 😉

Unutmadan salon küçük, objeler fazla bu sebeple büyük eşyaları ve duvar boyanızı mutlaka beyaz seçin.

İşte örnek kombindeki ürünler ve alışveriş yapmanızı kolaylaştıran bilgiler:

siyah köşe koltuk bohem salon kombini

  1. Vivense Frido Köşe Koltuk Exclusive: 3.890 TL / https://www.vivense.com/frido-koese-koltuk-exclusive-modeli.html
  2. Letto Yuvarlak Orat Sehpa: 268TL / https://www.letto.com.tr/yuvarlak-orta-sehpa-9295.html
  3. Vivense Paille Jüt Sarkıt: 269 TL / https://www.vivense.com/paille-juet-sarkit-modeli.html
  4. Luna Dekoratif Yastık Kılıfı Taba 45x45cm: 59,75 TL / https://www.penelopebedroom.com/luna-dekoratif-yastik-kilifi-taba-45×45
  5. Siyah Aztek Desenli Dikdörtgen Kırlent: 22,99 TL / https://www.dekorinyo.com/urun/siyah-aztek-desenli-dikdortgen-kirlent/
  6. Warm Design El Dokuması Duvar Sepeti: 429,90 TL / https://www.morhipo.com/warm-design-ev7441a-el-dokumasi-duvar-sepeti/21008224/detay
  7. Zytn Çini 18 cm Fosforlu Siyah Tabak: 71 TL / https://www.hepsiburada.com/zytn-cini-18-cm-fosforlu-siyah-tabak-pm-HB00000JH81I
  8. Parlaq Mimarlık Tubula Abajur: 739 TL / https://www.parlaqmimarlik.com/urun/tubula-masa-lambasi-pirinc-aksesuar-siyah-abajur/
  9. Koçtaş Otantik Fener Büyük: 99,99 TL / https://www.koctas.com.tr/otantik-fener/p/2000032490
  10. Cadran Elite Style 4 Parçalı MDF Tablo DAA176: 19,89 TL / https://www.trendyol.com/cadran/elite-style-4-parcali-mdf-tablo-daa176-p-6020192
  11. Shana Halı 160x230cm: 249TL / https://www.vivense.com/shana-hali-modeli.html

NOT: Ürün fiyatları kolajın yapıldığı 12.08.2020 tarihine aittir.