Stella Mobilya Modelleri ve 2023 Fiyatları

2023 Stella Mobilya modelleri ve fiyatları, evine salon, yatak odası, yemek odası takımı gibi mobilya almayı düşünenlerin oldukça merak ettiği bir konu. Özellikle de klasik tarzı seven ancak modern ve şık ayrıntılarla da onu yorumlamak isteyenlerin… Çünkü Stella Mobilya, lüks ve moderni harmanlayan tasarımları ile rakiplerinden ayrılıyor.

Dolayısıyla kendine özgü tasarımlar ve kalite birleşince Stella Mobilya fiyatlarının piyasadaki diğer mobilya markalarından biraz daha yüksek olduğu gözlemleniyor. Ancak ödediğiniz bedele değen tasarımlar ve satış sonrası destek Stella Mobilya’da sizi bekliyor olacak bunun da altını çizelim.

stella koltuk modelleri

Şimdi sizler için öngörülen 2023 Stella Mobilya fiyatlarını paylaşacağız.

Aksesuar grubunu ayrı tutarsak bu mobilya markasına ait herhangi bir takımın 7 ila 13 bin TL arasındaki fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz. Üst limitler ise 15 bin TL – 25 bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor.

2023 Stella Mobilya Salon Takımı Fiyat Listesi

stella mobilya salon takımları

Oldukça gösterişli salon takımları sunan Stella Mobilyadan bir koltuk takımı almak için 6 bin TL – 14 bin TL arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fiyatlar salon takımına dahil olan parçalara ve tabii ki özel kumaş isteklerinize göre de değişiklik gösteriyor.

2023 Stella Mobilya Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

stella mobilya yatak odası takımları

Bir yatak odası takımı içerisinde gardırop, karyola, komodin, şifonyer, ayna vs. gibi parçalar yer alıyor. 2023 Stella Mobilya yatak odası fiyat listesinin tüm bu saydığımız parçaların dahil olduğu bir takım için 9 bin TL – 18 bin TL arasında değişeceği öngörülüyor.

Ancak seçtiğiniz model, malzeme, takımdan çıkardığınız ya da takıma eklediğiniz diğer ürünler bu fiyatı değiştirecektir.

2023 Stella Mobilya Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

stella mobilya yemek odası takımları

2023 Stella Mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Stella Mobilya yemek odası takımlarına sahip olmak için 5 bin TL – 12 bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Ancak sandalye sayısındaki değişiklik, vitrin, konsol gibi ürünleri takım dışında tutmanız bu ücretin farklılık göstermesine neden olacaktır.

Stella Mobilya modellerinin gerçek piyasa fiyatlarını öğrenmek için mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giriş Yap

close