Teleset Mobilya Fiyatları ve 2023 Modelleri

Teleset mobilya fiyatları, evine salon, yatak odası, yemek odası takımı gibi mobilya almayı düşünenlerin oldukça merak ettiği bir konu. Özellikle de modern ve dinamik tarzı sevenlerin…

Çünkü Teleset mobilya, genç tasarımları ile rakiplerinden ayrılıyor. Dolayısıyla enerjik görünüm uygun fiyatla da birleşince Teleset mobilya modelleri piyasadaki diğer mobilya markalarından daha çok ilgi görüyor.

teleset 2020 fiyat listesi

Şimdi sizler için bu senenin ortalama 2023 Teleset mobilya fiyatlarını paylaşacağız.

Aksesuar grubunu ayrı tutarsak bu mobilya markasına ait herhangi bir takımın 3 ila 8 bin TL arasındaki fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz. Üst limitler ise 14 bin TL – 20 bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor.

2023 Teleset Salon Takımı Fiyat Listesi

teleset salon takımı fiyatları

Oldukça gösterişli salon takımları sunan Teleset mobilyadan bir koltuk takımı almak için 4 bin TL – 9 bin TL arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fiyatlar salon takımına dahil olan parçalara ve tabii ki özel kumaş isteklerinize göre de değişiklik gösteriyor.

2023 Teleset Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

teleset yatak odası fiyatları

Bir yatak odası takımı içerisinde gardırop, karyola, komodin, şifonyeri, ayna vs. gibi parçalar yer alıyor. 2023 Teleset yatak odası fiyat listesinin tüm bu saydığımız parçaların dahil olduğu bir takım için 10 bin TL – 18 bin TL arasında değiştiğini görüyoruz.

Ancak seçtiğiniz model, malzeme, takımdan çıkardığınız ya da takıma eklediğiniz diğer ürünler bu fiyatı değiştirecektir.

2023 Teleset Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

teleset yemek odasi fiyatları

2023 Teleset mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Teleset, yemek odası takımlarına sahip olmak için 10 bin TL – 15 bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Ancak sandalye sayısındaki değişiklik, vitrin, konsol gibi ürünleri takım dışında tutmanız bu ücretin farklılık göstermesine neden olacaktır.

Teleset mobilya modellerinin gerçek piyasa fiyatlarını öğrenmek için mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giriş Yap

close