Vizon Rengi Salon Dekorasyonu Modelleri

İnsanlar oturma odasını vizon renginde nasıl süslüyor? Günümüzde kişiler modaya uygun görünümlü bir oturma odası almak isteyebilirler. Son moda ve kullanışlı bir oturma odasına sahip olmak isteyen bireyler, seçtikleri renklere çok dikkat etmelidir. Dekordaki renklerin sonucundan yararlanmak ve istenen sonucu elde etmek için insanlar bazı stiller bulabilirler. Vizon da genellikle salon dekorasyonunda kullanılan şık bir renktir.

Beyaz kullanmak istemeyen ama açık renklerden de vazgeçmeyenler için vizon rengi kullanmak ideal. Açıklığı sayesinde odaya ferahlık katar ancak beyaz kadar çabuk kirlenmez. Bu nedenle oturma grupları ve büyük eşyalarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Vizon ile Uyumlu Renkler

Vizon Renk Uyumlu Renkler

Vizon açık renk olduğu için tek başına kullanıldığında biraz solgun görünebilir. Vizon son derece sakin bir renk olduğu için dinamik ve canlı renklerle kullanılabilir.
3 farklı renk kombinasyonu ile istenilen ferah ve enerjisi yüksek salon elde edilebilir. Mavi, gri ve vizon gibi farklı renk grupları bir araya getirilerek tutarlılık sağlanabilir. Duvarlardaki mavi renkler ile mobilyalardaki vizon oldukça uyumlu olacaktır. Bu renklerin yanı sıra pembe ve sarı da vizona çok yakışıyor.

Ayrıntılara Odaklanın
Vizon düz bir renktir ve mekânda sade bir duruş sergileyecektir. Bu nedenle sadeliğe detaylar eklenerek odanın daha şık görünmesi garanti edilebilir. Bu bilgiler mobilyalarda güzel kavramlar olabilir. Aynı temaların yastıklarda da bulunması detayları güçlendirecektir. Salonlarda bilgiye odaklanın ve vizon renginin gücünü artırın.
Vizon salonlarda da beyaz kullanılabilir ve detaylar beyaz ile üretilebilir. Beyazla yapılan ince dokunuşlar, salondaki renkleri daha da güzelleştirecek. Ayrıca ahşap gibi malzemeler de salonda kullanılacak ürünler arasındadır.

Tasarımın En Uyumlu Rengi
Vizon rengi, günümüzün en bütünlüklü rengidir ancak tasarıma dâhil etmek göründüğü kadar basit değildir. Yapabileceğimiz en iyi hareket, bu rengi kendisi gibi soluk renklerle bütünleştirmektir. Aynı şekilde bakır ve pirinç gibi metallerin de bu renkle dengelendiği düşünülürse tasarımda bize yardımcı olur. Vizon renkli kanepe en çok tercih edilen koltuk renklerinden biridir.

Basit ve Dikkat Çekici Tasarımlar
Büyük ve gösterişli evlerde vizon rengi evinizi sadeleştirirken diğer yandan üst düzey bir hava katar. Evimiz büyük olmasa da bu renkle daha kolay gösterebiliriz. Vizonun koyuluğunu dengelemek için krem ​​veya beyaz tonlarını seçmek de bir diğer tekniktir. Bu tonlarda cam, metal ve aynalı aksesuarları kullanabiliriz. Yine de bu şekilde karanlık yerine aydınlık bir görünüm sağlanacaktır.

Vizon Rengi Modelleri

Vizon Renk Salon Duvarlar

Vizon rengini dekorda kullanırken yapılacak en uygun hareket, onu soluk renkler ve onun gibi ara tonlarla bütünleştirmeye çalışmaktır. Vizon rengi, çam, meşe veya ceviz tonlarından çok daha koyu ahşap tonlarıyla, hatta Venge ile zıt bir uyum yakalıyor. Mavinin soğuk etkisi ve tonları ile çok iyi uyum sağlayan vizon rengi, bu tonlarla daha sakin ve sofistike bir görünüm kazanıyor.

Vizon Renk Salon Dekorasyonu Modelleri Vizon Renk Salon Dekorasyonu Modeli Vizon Renk Salon Dekorasyon Örnekleri Vizon Renk Koltuk Modelleri

Giriş Yap

close