Akordiyon Kapı Modelleri ve Fiyatları

Akordiyon kapılar kapı yerine kullanılabilen hem şık hem de yer tasarrufu sağlayan ayırıcılardır. Daha çok dar alanların kapı ihtiyacını gidermeye yönelik tercih edilse de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece kapı olarak değil, mekân arası geçişlerin sınırlarını belirlerken ya da dekorasyona estetik katmak amacıyla da çok sık kullanılmaktadır. Kullanım alanına göre doğru malzeme tercihi yapılmış bir akordiyon kapı, yalıtım katmanı olarak ta işlev gören şık bir dekorasyon ürünü olabilir. 

Akordiyon kapı kullanıp kullanmama konusunda kararsızsanız size fikir verebilecek bazı modelleri sıraladık. Akordiyon kapı modellerinin fiyat performans açısından yol göstermesi için markaların model ve fiyat karşılaştırmalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Akordiyon Kapı Modelleri

Akordiyon Kapı Markaları ve Fiyatları

Akordiyon Kapı Modelleri Bauhaus

Bauhaus Akordiyon Kapı Çeşitleri: Her bütçeye uygun akordiyon kapı bulabileceğiniz Bauhaus’ta pvc malzemeden üretilmiş, banyo kullanımına uygun akordiyon kapılar 599 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Pratik montajı ile usta gerektirmeden uygulama yapabileceğiniz akordiyon kapı demonte olarak satışa sunulmuştur.

Akordiyon Kapı Modelleri Koçtaş

Koçtaş Akordiyon Meşe Kapı: Kilit mekanizmalı akordiyon kapı odalar arası sınırı korumak için uygundur. Pratik olarak oluşturulmuş otomatik kilit ile kapı hem içerden hem dışardan kilitlenebilmektedir. Kapı anahtarlı değil mekanizmadaki otomat ile kilitleme sağlanmaktadır. Satış fiyatı 699 TL’dir.

Akordiyon Kapı Modelleri Kaper Dekor

Kaper Dekor Akordiyon Kapı: Adapazarı’ndaki fabrikasında ürünlerini kendi imal eden akordiyon kapı firması kendi markası olan Kaper adıyla Türkiye’nin her yerinde ürünlerini göndermektedir. Tek açılımlı akordiyon kapılar camlı ve camsız olarak üretilmektedir. Camsız pvc gizli ray sistemine sahip akordiyon kapı fiyatları 1.150 TL ile 1.400 TL arasında değişmektedir. Pvc olması sebebiyle temizliği kolay, ısı ve ışık yalıtımı sağlar. Bu sebeple kiler, mutfak, banyo gibi mekânların kullanımına uygundur. Markanın aynı modülün değişik versiyonu olan camlı akordiyon kapıları da mevcuttur. Kullanıldığı alana daha dekoratif bir katkı sağlayan camlı akordiyon kapı fiyatları 1.749 TL’dir. 

Çift kapılı akordiyon kapılar geniş mekânlarda salon, bahçe, imalathane gibi alanlar için uygundur. Hem estetik hem de fonksiyonel yapıları ile mekâna alan sağlayarak menteşeli kapıların ağırlığından kurtarır. Kullanılacak alanın ölçülerine göre fiyatları değişse de minimum 1.900 TL fiyat aralığından başlayarak boyutuna göre maliyeti yükselmektedir. 

Penguen Akordiyon Kapı Modelleri

Penguen Ceviz Akordiyon Kapı: Ceviz renkli pvc akordiyon kapı modeli tek kanattan oluşmaktadır. 203 cm- 220 cm ebatlarında standart oda kapısı boyutlarındadır. Montajı kolay olduğundan ustalık gerektirmez. Nalburlardan rahatlıkla temin edebileceğiniz plastik vida ve dübel ile montajı kolaylıkla yapılabilir. İstenildiği takdirde kapı sökülerek farklı bir alana tekrar tekrar monte edilebilir. Penguen marka ceviz akordiyon kapı fiyatı 1.220 TL’dir. 

Sarpaş Akordiyon Kapı Modelleri

Sarpaş Katlanır Camlı Beyaz Akordiyon Kapı: Beyaz pvc maddeden üretilmiştir. Üretim aşamasında hammaddesi beyaz olduğu için ekstra kimyasal boyama işlemine maruz kalmamıştır. Camlı katlanabilir sistemi ile daha dekoratif bir alan sağlar. 12 mm kalınlığında olup otomatik kilit mekanizması mevcuttur. Standart kapı boyutunda üretilmektedir. Kullanacağınız alan standart kapı boyundan kısa ise üst pimaşlar kesilerek kısaltılabilir. İşlemi yaparken düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Alt tarafta bulunan plastik kaymazlar vida ile istenilen kısalığa getirilen kapıya tekrar monte edilebilir. Ürünün güncel fiyatı 1.039 TL’dir. 

Akerdeon Kapı Modelleri

Akordeon Marka Katlanır Kapı: Türkiye’de akordiyon kapı sistemini ilk başlatan firmadır. Akordeon kapı patentini aldığı için diğer firmalar akordiyon kapı olarak satışlarını gerçekleştirmektedir. Geniş bir üretim ve dağıtım ağı olan firma satışlarını bayilik sistemiyle yapmaktadır. Diğer markalardan en büyük farkı istenilen renkte akordiyon kapıyı üretebilmeleridir. 44 ayrı renkte dilerseniz suni deri kaplamalı olarak üretilebilen kapıları mevcuttur. Renkli ve dışı suni deri içi çelik konstrüksiyon standart boy tek kapılı bir akordiyon kapı fiyatı 4.700 TL’dir. 

Akordiyon Kapı

Giriş Yap

close