Çetmen Mobilya 20232 Fiyatları Modelleri

Çetmen Mobilya 2023 fiyatları bir çok mobilya firmasına göre daha uygun olmasıyla ön plana çıkıyor. Evinizin her odası için farklı mobilya çeşitleri sunan Çetmen Mobilya İzmir merkezli ve günümüzde toplam 62 mağaza ile hizmet veren, marka değeri gün geçtikçe artan bir mobilya markasıdır. Çetmen Mobilya’nın en göze batan özelliği modern ve kullanışlı ürünler sunması olduğunu söyleyebiliriz.

Çetmen Mobilya 2020 Fiyatları

Şimdi sizlere Çetmen Mobilya’nın 2023 fiyatlarından bazılarını takım halinde paylaşmak istiyorum. Daha fazla bilgi için resmi sitelerine ya da mağazalarına ulaşabilirsiniz.

Çetmen Mobilya’da salon takımı, yatak odası gibi yeni evlenecekler için komple bir çözümün 10-15 bin TL arasında fiyatlandırıldığını söyleyebiliriz. Bu da piyasa şartları için iyi bir fiyat diyebiliriz.

2023 Çetmen Mobilya Salon Takımı Fiyat Listesi

Çetmen Mobilya 2020 Salon Takımı

Hem şık hem de uygun fiyatlı salon takımı modelleri sunan Çetmen Mobilya’dan bir salon takımı almak yaklaşık 4-6 bin TL arası bir maliyete neden oluyor.

2023 Çetmen Mobilya Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

Çetmen Mobilya Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımlarında genellikle sürgülü gardolap, karyola, komodinler ve şifonyerli ayna yer alıyor. Çetmen Mobilya’da yatak odası takımlarının 2023 fiyatı ise 4-5 bin TL arasında değişiyor.

Tabii ki seçtiğiniz model, eklemek ya da çıkartmak istediğiniz ürünler ile bu fiyat değişebiliyor.

2023 Çetmen Mobilya Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

2020 Çetmen Mobilya Yemek Odası Takımı

2023 Çetmen Mobilya fiyatlandırmasında en son bahsedeceğimiz kısım yemek odası takımları olacak. Yaklaşık 2-3 bin TL arasında fiyatlandırılan yemek odalarında farklı zevklere uygun pek çok model bulunuyor.  Fiyatlandırma tabii ki sandalye sayısı, aksesuarda yapılacak ekleme ya da çıkarmalara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Çetmen Mobilya 2023 modelleri ilginizi çektiyse en güncel fiyatlar için internet sitelerini ziyaret edebilir ya da size en yakın mağazaya uğrayıp müşteri hizmetleri ile de görüşebilirsiniz.

Giriş Yap

close