Gergi Tavan Modelleri 2023

Gergi tavan sistemi, şaşırtıcı çerçevesi ile ev ısıtması ile istenilen formu alabilen, dokuları ve farklı renklerde 2023 gergi tavan modelleri olarak özel alüminyum hesapların gerdirilmesinin yanı sıra ev ışıklandırma yöntemidir.

Tavanları genişletmek için çok sayıda konsept ve ayrıca fotoğraf eklenebilir. 3d gergi tavanlar tercih edilerek odaya derinlik ve modernlik kazandırılabilir. Doğa figürleri, gökyüzü motifi işlenebilir. Bu kadar geniş bir yelpazeye sahip olmak, müşterilere istedikleri modeli seçme avantajı sağlar. Müşterinin tercihine bağlı olarak gergi tavan tasarımları oluşturulabilmektedir.

AVM ve fuar alanları gibi konumlarda büyük bir gergi tavan aranır. Bu tür mekânlarda gergi tavanın da ışık işlevi görmesi sevilir. Üzerinde veya içinde konumlandırılan ışıklar sayesinde alanın her tarafının aynı şekilde ve gözleri yormayacak şekilde aydınlatılması garanti edilir.

Gergi Tavan Modelleri
  • Dijital Baskı, 3D ve 3B desenler
  • Gökyüzü, Deniz ve Günbatımı modelleri,
  • Ağaç, Orman ve Sarmaşık modelleri,
  • Havada uçan kuş modelleri,
  • Gece ve Gündüz modelleri,
  • Deniz, Plaj, Akvaryum ve Koy modelleri,

Modern bir dekor isteyenler için 3d gergi tavan modelleri oldukça uygundur. Alana girenleri etkiler ve gerçekten çok çeşitli bir tasarım öğesidir. Üç boyutlu olması tavan görüşüne derinlik katar. Ayrıca imalatı ve montajı da hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Böyle olağanüstü bir ürünün kurulumunun bu kadar kolay olması önemli bir avantajdır.

Gergi tavan versiyonlarında aydınlatma özelliği sürekli aranan bir fonksiyondur. Gergi tavandaki görseller ve desenler, ışıklar sayesinde daha belirgin hale geliyor. Bireyleri heyecanlandıran ve aynı zamanda hoş bir dekorasyonu zenginleştiren gergi tavanlar, boyutlarının yanı sıra çeşitli versiyonlarda da oluşturulabilmektedir.

Gergi tavan nedir?

Gergi Tavan PVC Modelleri

Gergi tavan, gergi tavan, aydınlatmalı tavan olarak adlandırılan gergi tavan, dekoratif bir aydınlatma ürünüdür. Daha çok tavan ve duvar dekorunda kullanılan bu ürünler, ithal edilen kusur yapmayan, oldukça esnek olduğu kadar yayınlanabilen bir tekstil türüdür.

Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil, duvar yüzeyi ve çekici amaçlar için de yapılabilmekte ve istenilen şekli alabilmektedir.

Gergi tavan sistemi muhteşem yapısı ile ısıtarak istenilen tip alabilen, görünümlerin yanı sıra çeşitli renklerde özel alüminyum profillerin gerdirilmesinin yanı sıra ışıklandırma yöntemidir. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil, duvar yüzeyi ve dekoratif amaçlı da yapılabildiği gibi istenilen şekli de alabilir. Alışveriş merkezleri, fuar alanları gibi yerlerde çok büyük bir gergi tavana ihtiyaç duyulur. Bu tür mekânlarda gergi tavanın da aynı şekilde aydınlatma özelliğinin olması tercih edilir. Gergi tavan versiyonlarında ışık özelliği sürekli aranan bir özelliktir.

Gergi Tavan Kullanım Alanları

Gergi Tavan Modelleri Yatak Odası

Gergi tavanlar şık ve dekoratif görünümleri ve pratik montajları ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Oteller, yemekhaneler, kafeler gibi hizmet pazarında, tasarıma ihtişam katmak için konumunda tercih edilebilir. Bireylerin düzenli olarak gelip gittikleri ve hizmet aldıkları bu tür alanlarda görsellik çok önemlidir. Kişiler bu durumdan etkilenmelerinin yanı sıra gittikleri mekânın güzel görünümüne de uygunluk sağlarlar.

Koridor İçin Gergi Tavan Modelleri
Çocuklar Gergi Tavan Modelleri
Gergi Tavan Modern
Gergi Tavan Modelleri Salon
Gergi Tavan Sinema Odası

Giriş Yap

close