Multimo Mobilya Modelleri ve 2023 Fiyatları

Multimo Mobilya Gaysan’a bağlı akıllı mobilya markası diyebiliriz. Son zamanlarda televizyonlarda sıkça reklamları çıkan Multimo Mobilya’nın hem ürünlerini hem de 2023 fiyat listesini merak ettiğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu yazıda sizler için çeşitli Multimo Mobilya modelleri ve 2023 fiyatlarını listelemeye çalışacağız.

Multimo Mobilya Genç Odası Modelleri

Masko, Bağdat Caddesi’nde showroom’larını bulabileceğiniz Multimo Akıllı Mobilya’ların özellikle gençler için çok renkli ve portatif ürünler sunduklarını söyleyebiliriz. Çok çocuklu ve fazla alana sahip olmayan aileler için açılır kapanır yataklar ve ranza modelleri oldukça kullanışlı olabilir.

Multimo Mobilya Modelleri 2023

2023 Multimo Mobilya Fiyat Listesi

Multimo Mobilya özellikle ülkemizde büyük şehirlerde yaşayan orta gelirli aileler için iyi bir çözüm olabilir. Gittikçe daha küçük yapılan evler, özellikle çocuk odaları sığılması imkansız olabiliyor. Bu noktada Multimo mobilya modelleri oldukça yararlı olabilir. Peki fiyat olarak bu gelirdeki ailelere uygun olabiliyorlar mı ona da bakalım. Multimo mobilya’da çift kişilik açılır yataklar ortalama 5bin TL’ye alınabilirken, tek kişilik açılır yataklarda bu fiyat . 3-5 bin TL arası olarak değişiyor. Açılır kapanır çift yataklı ranzalar da 3-4 bin TL aralığında değişiyor. Piyasa ortalamasına bakarsak fiyatların ortalama düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Multimo Mobilya Genç Odası Modelleri
Multimo Mobilya 2023 Modelleri
Multimo Açılır Yatak Modelleri
Multimo Akıllı Mobilya Modelleri
Multimo Mobilya Yatak Modelleri
Multimo Mobilya Modelleri
Multimo Fonksiyonlu Mobilya Modelleri

Giriş Yap

close